Trash (3.0.16) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: published
be: апублікавана

en: Deleted
be: Выдалена

en: not published
be: не апублікавана

en: Restore
be: Аднавіць

en: Entity type
be: Тып сутнасці
