Trash (3.0.17) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
