Trash (3.0.18) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: published
is: útgivið

en: Deleted
is: Strikað

en: not published
is: ikki útgivið
