Trash (3.0.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Bundles
bo: སྡེབ
