Trash (3.0.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
