Trash (3.0.5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Author
it: Autore

en: Updated
it: Aggiornato

en: published
it: pubblicato

en: Deleted
it: Eliminato

en: not published
it: non pubblicato

en: Restore
it: Ripristina

en: Bundles
it: Bundle

en: Bundle ID
it: ID del bundle

en: If none are selected, all are allowed.
it: Se non si seleziona nulla, tutti sono ammessi.
