Trash (3.0.7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: published
eo: publikigita

en: Deleted
eo: Forigita

en: not published
eo: ne publikigita
