Trash (3.0.7) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Author
pt: Autor

en: published
pt: publicado

en: Deleted
pt: Apagado

en: not published
pt: não publicado

en: Restore
pt: Recuperar

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle ID
pt: ID do Pacote

en: If none are selected, all are allowed.
pt: Se nenhum for selecionado, todos são permitidos.

en: Enabled entity types
pt: Tipos de entidades habilitadas
