Trash (3.0.7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: published
ro: publicat

en: Deleted
ro: Șters

en: not published
ro: nepublicat

en: Restore
ro: Restaurează

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle ID
ro: ID bundle

en: If none are selected, all are allowed.
ro: Dacă niciuna nu este selectată, toate sunt permise.
