Trash (3.0.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: published
ps: خپاره شوي

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Bundles
ps: بنډلونه
