Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Restore
be: Аднавіць
