Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Restore
bg: Възстанови
