Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης
