Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Owner
gl: Propietario

en: Restore
gl: Restaurar
