Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित
