Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi
