Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი
