Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Owner
oc: Proprietari
