Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik
