Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்
