Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Owner
tr: Sahibi

en: Restore
tr: Geri yükle
