Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
