Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Owner
az: Sahib
