Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Restore
cs: Obnova
