Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Owner
da: Ejer

en: Purge
da: Fjern

en: Restore
da: Gendan
