Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Id
fi: Tunniste

en: Owner
fi: Omistaja

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Restore
fi: Palauta
