Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր
