Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Name
id: Nama

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Owner
id: Pemilik

en: Purge
id: Hapus

en: Restore
id: Pulihkan

en: Trash
id: Sampah
