Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Id
ja: ID

en: Owner
ja: 所有者

en: Restore
ja: 復元
