Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ
