Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Trash
kn: ಕಸಬುಟ್ಟಿ
