Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Purge
lt: Valyti

en: Restore
lt: Atstatyti
