Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Owner
lv: Īpašnieks
