Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक
