Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Restore
ro: Restaurează
