Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Restore
sk: Obnoviť
