Trash (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Owner
sv: Ägare

en: Restore
sv: Återställ
