Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Body
cs: Text

en: Cost
cs: Náklady

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Core
cs: Jádro

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Details
cs: Detaily

en: Price
cs: Cena

en: Desc
cs: Sestupně

en: User login
cs: Přihlášení

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Services
cs: Služby

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Web services
cs: Webové služby

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Exported content
cs: Exportovaný obsah

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.
