Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Site
gu: સાઇટ

en: Details
gu: વિગતો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
