Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Details
mk: Детали

en: Blocks
mk: Блокови
