Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Cost
oc: Còst

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Core
oc: Còr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Details
oc: Detalhs

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Services
oc: Servicis

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
