Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Teaser
az: Tizer

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Site
az: Sayt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
