Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Asc
eo: kreske
