Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Cost
mr: किंमत

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Price
mr: किंमत

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Rating
mr: श्रेणी
