Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Core
os: Астæумагъз
