Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Price
sl: Cena

en: User login
sl: Prijava

en: Blocks
sl: Bloki

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
