Tribute Cards (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Bundle
ne: पोका
