Tribute Cards (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet
