Tribute Cards (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
