Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Message
ast: Mensax

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Explanation
ast: Esplicación

en: Send
ast: Unviar
